# # #
Hlavní stránka » Recepty » Sladká jídla

Recepty na sladká jídla

#

Myslivecké lívanečky

Lívance nebo lívanečky patří ke klasice české kuchyně. Sladká jídla připravená s lívanci mají v oblibě nejen děti, ale i dospělí. Tradiční lívance se především na severu Čech připravují od pradávna. Vyzkoušejte tradiční český recept oblíbený především u myslivců. 

Tvarohové knedlíky s broskvovou polevou

Tvarohové knedlíky podlité máslem a posypané cukrem jsou klasickým pokrmem, který chutná dětem i dospělým. Chcete ho trochu ozvláštnit? Zkuste si připravit sladkou polevu z kompotovaných broskví ovoněnou kůrou z pomeranče a citrónu, která tvarohové knedlíky povýší na skutečně slavnostní pokrm. 

Tvarohové knedlíky a babiččin borůvkový žahour

Vzpomínáte na tvarohové knedlíky s poctivou borůvkovou omáčkou, které dělávala vaše babička? Vyrazte s rodinou nebo přáteli do lesa, nasbírejte pár hrníčků borůvek a připravte si tento tradiční pokrm za pár minut. Že nepatříte mezi nejzdatnější kuchaře? Vsaďte na hotové knedlíky Svoboda a inspirujte se naším receptem!

Jahodové knedlíky s makovou posýpkou

Jahodové knedlíky zalité máslem a posypané mákem a cukrem? Skvělý tip na oběd nebo večeři. Šťavnaté jahody a těsto připravené z kvalitních čerstvých surovin potěší všechny milovníky sladkých jídel - děti i dospělé.

Povidlové knedlíky s praženými mandlemi

Kynuté povidlové knedlíky Svoboda jsou vyráběné podle starých prověřených receptů. Chutnají skvěle samotné nebo s mákem. Pokud si chcete pochutnat na něčem skutečně slavnostním, vyzkoušejte náš recept na povidlové knedlíky s mandlemi.

Tvarohové meruňkové knedlíky ve strouhance

Tvarohové knedlíky s meruňkami jsou typické svojí pikantní nakyslou chutí. Obalte je v křupavé strouhance s cukrem ovoněné skořicí a pochutnejte si na jemně zpracovaném těstě a pečlivě vybíraných meruňkách. S tvarohovými meruňkovými knedlíky uspějete jak u dětí, tak dospělých

Tvarohové knedlíky s jahodovým žahourem

Tvarohové knedlíky s jahodami i s tvarohem jsou osvědčenou klasikou, kterou nepohrdne žádný strávník, který si libuje ve sladkých jídlech. Zkuste se inspirovat naším receptem a doplňte tvarohové knedlíky ovocnou omáčkou zjemněnou smetanou. Chutná opravdu výborně!

Kynuté jahodové knedlíky s tvarohem

Jahodové knedlíky z kynutého těsta za pár minut a bez námahy? Vyzkoušejte kynuté knedlíky Svoboda a pochutnejte si na čerstvých jahodách obalených do poctivě připravovaného kynutého těsta. S tvarohem chutnají přímo výborně a připomenou vám dětství, kdy jste si pochutnávali na sladkých knedlících od babičky.


Stránkování: 1