Certifikáty

VYROBENO PODLE ČESKÉ CECHOVNÍ NORMY

V roce 2017 získala naše společnost certifikát "Vyrobeno podle české cechovní normy".

 

 

CHUŤ JIŽNÍ MORAVY

V roce 2006 v krajské soutěži jihomoravských výrobců potravin byl oceněn náš výrobek moravský knedlík, s právem používání loga na výrobku Chuť jižní Moravyreplica rolex deepsea.

Cílem této soutěže je přimět spotřebitele, aby si všímali, jaké potraviny kupují, kde potravinu vyrobili (město, okres, kraj, ČR) a preferovali domácí výrobky. Své zemědělce a producenty potravin takto podporují a ví, že i v jejich kraji se vyrábějí kvalitní potraviny.

V roce 2010 jsme získali certifikát Zlatá chuť jižní Moravy za 1. místo v soutěži Potravinářský výrobek Jihomoravského kraje 2010 za výrobek Knedlík s hruškovými povidly a tradiční českou pracharandou.

IFS

Již od roku 2009 je naše společnost vlastníkem certifikátu IFS. Jedná se o hygienický standard shrnující požadavky na bezpečnost, kvalitu a legálnost produkovaných výrobků dodávaných do tržní sítě pod tzv. privátní značkou.

Pravidelné recertifikační audity a udělení certifikátů na tzv. vyšší úroveň značí o nadstandardně vysoké hygienické úrovni našeho provozu a zákazníka ujišťuje o zdravotní nezávadnosti našich produktů. Udělení certifikátu je pro naši společnost vizitkou, že splnění požadavků našich zákazníků je vždy prioritou.

KLASA MORAVSKÝ A BRAMBOROVÝ KNEDLÍK

KlasA  je národní značka kvality, slouží spotřebitelům a odběratelům k lepší orientaci při identifikaci produktů a prezentaci jejich kvality v porovnání s konkurenčními potravinami.

Naše společnost toto prestižní ocenění obdržela od MZČR v roce 2004 na moravský knedlík. Na začátku roku 2007 jsme získali ocenění Klasa i na další výrobek - bramborový knedlík.

ČESKÝ HOUSKOVÝ KNEDLÍK - PERLA ČESKÉ KUCHYNĚ

Dne 26.11.2008 jsme se zúčastnili soutěže o nejlepší ČESKÝ HOUSKOVÝ KNEDLÍK - PERLA ČESKÉ KUCHYNĚ konané pod záštitou pana Karla Schwarzenberga.

I vedle odborníků cechu kuchařského se naše výrobky neztratili, spíše naopak byli organizátoři překvapeni v jaké kvalitě umíme knedlíky vyrobit a ocenili nás za to, že jsme byli více než plnohodnotnými soupeři špičkových restaurací a hotelů.